Ocieplenie poddasza pianą PUR

Przemysł budowlany to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Fachowcy poszukują nowych możliwości, które będą funkcjonalne, ekonomiczne oraz trwałe. Jednym z takich rozwiązań jest ocieplanie pianą PUR.

Ocieplanie poddasza pianą PUR
Budownictwo

W budynkach ocieplanych tradycyjnymi metodami często dochodzi do powstania różnego rodzaju szpar, przez które ucieka ciepło. Ponadto izolacja jest trudna i czasochłonna, a materiały ciężko przyczepić do większości powierzchni. Piana poliuretanowa eliminuje ubytki ciepła i łatwo można rozprowadzić ją po każdej powierzchni.

Przemysł

Stałe warunki w halach produkcyjnych i magazynowych często są wymogami, aby praca przebiegała komfortowo oraz bezpiecznie. Właściciele decydują się na pianę PUR, która redukuje zewnętrzne zanieczyszczenia, hałas, a także jest bardziej ekonomiczna.

Rolnictwo

Dzięki wielu zaletom piany poliuretanowej nadaje się ona również do izolacji budynków o charakterze rolniczym. Wilgoć, wahania temperatur czy szkodniki źle wpływają na zwierzęta i żywność, a piana PUR może zapobiec negatywnym czynnikom.

Skuteczna izolacja Twojego domu

Ocieplenie poddasza pianą poliuretanową stanowi idealne rozwiązanie ze względu na ogrom korzyści. Dzięki zachowanej ciągłości izolacji eliminuje niepożądane mostki termiczne, zimą chroniąc przed mrozem, a latem przed gorącem. PUR stanowi bezpieczny, nietoksyczny i antyalergiczny materiał, który przez lata nie zmienia swoich właściwości. Z jego pomocą oszczędzisz pieniądze na ogrzewanie oraz zmniejszysz przenikanie hałasu z zewnątrz.

Skorzystaj z oferty fachowców!

Jako jedna z wiodących firm ocieplających wnętrza na rynku oferujemy ocieplanie pianą poliuretanową budynków mieszkalnych, przemysłowych czy rolniczych. W budownictwie ważna jest trwałość i najwyższa jakość, dlatego gwarantujemy, że materiały, sprzęt oraz dokładne wykonanie natrysku spowoduje, że warunki w Twojej przestrzeni staną się komfortowe dla ludzi, zwierząt oraz produktów.

Zastosowanie piany PUR

Otwartokomórkowa piana poliuretanowa to coraz popularniejszy materiał stosowany do ocieplania budynków. Doskonale izoluje pomieszczenia, ponieważ dociera wszędzie. Ponadto posiada otwarte komórki, co powoduje paroprzepuszczalność i mocne przyleganie do opryskanych miejsc, dlatego sprawdzi się bez względu na charakter budynku.